Čo je a ako funguje Zerex® ?

Vhodný doplnok výživy, ktorý je účinným pomocníkom pri problémoch s mužnosťou

Ako funguje Zerex

Snahu ponúknuť riešenie problémov s mužskou erekciou, impotenciou či zníženým záujmom o sex s partnerkou malo mnoho vedcov a prípravkov, ktoré vyvinuli. No ten správny produkt, ktorý okrem odstránenia spomínaných problémov, zvýšenia hladiny mužského hormónu testosterónu, navyše prirodzene podporí zdravie a v konečnom dôsledku aj sebavedomie muža - prichádza teraz!

Produkty Zerex

Trojica našich produktov je osobitne vyvinutá na odstránenie každého problému, ktorý Váš sexuálny život môže prekvapiť. Všetky prípravky sú na prírodnej báze a predstavujú unikátnu kombináciu aminokyselín, vitamínov a výťažkov z liečivých bylín, vďaka ktorým bude sexuálny styk plnohodnotný a v úplnom súlade s Vašimi predstavami o uspokojení seba aj partnerky.

Zobraziť všetky produkty

Kvalita výroby a certifikácia

Produkty Zerex získali všetky potrebné certifikáty a spĺňajú všetky normy vyžadované SR. Keďže sa jedná o prípravky najvyššej kvality spadajúcej do oblasti výživových doplnkov, je dostupný bez obmedzenia pre každého. Okrem celkovej podpory erekcie, stimulujú tvorbu spermií, posilňujú libido a pozitívne stimulujú Váš sexuálny život.

Zobraziť referencie klientov

Zloženie Zerexu

Jedinečná kombinácia výťažkov z tradičných bylín, aminokyselín a vitamínov sa postarala o vznik produktu, ktorý naplní všetky Vaše očakávania. Posilňuje sexuálny apetít, prináša dlhotrvajúcu erekciu vtedy, keď ju budete potrebovať a navyše pozitívne pôsobí na celkové zdravie. Našim jediným záujmom a garanciou kvality ste Vy - spokojní klienti nielen z USA, ale aj Európy.

L - Lyzin

Táto aminokyselina je nesmierne dôležitá pre ľudské telo, dokonale podporuje sexuálnu aktivitu a pomáha v boji proti slabej erekcii. Používa sa predovšetkým na regeneráciu kostí a svalov, no prináša aj lepšiu a efektívnejšiu regeneráciu po sexuálnom styku. Práve vďaka lyzínu budete pripravený na sexuálny styk skôr a odrazí sa to aj na Vašej výdrži.

Viac o L- Lyzin

Tribulus Terrestris

Prínos tohto prírodného stimulantu spočíva vo zvyšovaní hladiny testosterónu. Ten prispieva k zvýšeniu mužskej sily a výkonu, sexuálnej aktivity a pozitívne podporuje tvorbu spermií. Na problém, akým býva predčasná ejakulácia môžete aj vďaka tejto látke úspešne zabudnúť. Pri pravidelnom použití sa navyše budete cítiť silnejším, mužnejším a výkonnejším ako kedykoľvek predtým.

Viac o Tribulus Terrestris

L - Arginin

Aj táto aminokyselina pomáha v boji proti slabej erekcii. Jej prínosom je vytváranie oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje cievy a svaly okolo ciev zásobujúcich penis. Rozšírením ciev prichádza zvýšenie prietoku krvi, a tak je jednoduchšie udržať erekciu aj dosiahnuť lepšiu pripravenosť na pohlavný styk.

Viac o L - Arginine

Citrulline

L-Citrulline predstavuje látku, ktorá je zdrojom L-Arginínu a udržiava ho v tele na dostatočnej hladine. Penis je preto rýchlejšie a lepši prekrvený, väčší a hrubší, no najmä je možné vyvíjať dlhotrvajúcu sexuálnu aktivitu. Navyše využívanie energie prebieha v inom režime, budete jej mať dostatok na ďalšiu akciu.

Viac o Citrulline

Vitamíny

Potrebnosť vápnika pre kosti je známa, no rovnako nevyhnutný je aj pre zdravý sexuálny život - zvyšuje ohybnosť, odstraňuje slabosť, ťažkosti s dýchaním a svalové kŕče, ktoré môžu pri jeho nedostatku nastať.
Zinok posilňuje prísun testosterónu a pomáha pri akejkoľvek fyzickej aktivite, kam patrí aj sexuálny styk. Zvýšenie plodnosti, vyššiu mužnosť, výkon a silu v jednom prináša dostatočný prísun horčíka.

Viac o vitamínoch

Vitamíny

Prínos vitamínu E pre sexuálnu aktivitu prichádza v podobe prekrvenia pohlavných orgánov, ktoré pri dostatočnej miere prináša neopakovateľný sexuálny zážitok. Mangán zas pôsobí na tvorbu dopamínu. Ten slúži na prenos sexuálnych vzruchov a stimulov, a tak zvyšuje vzrušenie a túžbu po sexe.
Vitamín B6 zabezpečí tvorbu testosterónu a chuť na zaručene dlho pretrvá. ß-karotén sa premieňa v tele na vitamín A - taký potrebný pri všetkých pohlavných hormónoch.

Silybum Marianum

Účinky tejto rastliny sú využívané na rôzne liečivé účely, jedným z nich je aj boj proti impotencii. Dostatočným prekrvením panvovej oblasti pocítite nielen uľahčenie pri dosahovaní erekcie, ale aj pozitívny vplyv pri kardiovaskulárnych problémoch a strese. Vaše telo bude chránené, regenerované a neustále pripravené na pohlavný styk.

Viac o Silybum Marianum

Maca

Z koreňa tejto rastliny sa získavajú výťažky podporujúce Vašu energiu, ktorá je tak nevyhnutná pre kvalitný sexuálny život. Tiež pomáha znižovať stres, odstraňuje depresie a dodáva veľa síl a chuti na sex. Medzi mnohé ďalšie pozitíva zaraďujeme riešenie problémov s impotenciou, erekciou, libidom, neplodnosťou a prostatou.

Viac o Maca