Zerex® Klasik

Zerex® Klasik

Produkt „Zerex Klasik“ je vyvinutý tak, aby poslúžil mužovi do 60 minút od užitia. Predstavuje významný výživový doplnok s kombináciou aminokyselín a tradičných byliniek. Umožňuje nárast prekrvenia penisu do 1 hodiny od podania. Výsledkom je opticky zväčšený, celkovo tvrdší penis. Po takejto príprave nebráni mužovi nič v tom sexuálne uspokojiť svoju partnerku, či milenku.

Komu je určený ? Produkt "Zerex Klasik" je určený všetkým mužom, ktorý potrebujú okamžite povzbudiť pred sexuálnym stykom. Jeho účinky sa prejavia už do 60 minút od užitia v podobe silnej a dlhotrvajúcej erekcie.

Zerex® Extralong

Zerex® Extralong

Výrobok „Zerex Extralong “ má priaznivé účinky na dĺžku pohlavného styku, pretože obsahuje aj stopové prvky. Tie predlžujú samotný pohlavný styk až o 30 minút, zvyšuje sa teda samotná výdrž muža pri sexuálnom styku. Z toho vyplýva, že je vyvinutý skôr pre mužov, ktorí požadujú dlhší pohlavný styk a nie vyššiu intenzitu erekcie, či „veľkosť“ pýchy v nohaviciach. Produkt Zerex Extralong (ako všetky ostatné) je na prírodnej báze a nespôsobuje žiadne ťažkosti po užití, ani z dlhodobého hľadiska. Je užitočný pre celkové zdravie mužov.

Komu je určený ? Produkt "Zerex Extralong" ponúka žiadané riešenie pre tých, ktorí chcú nielen zlepšiť erekciu, ale trápi ich najmä dĺžka pohlavného styku. Svojim účinkom predlžuje túto dobu až o 30 minút, čo určite okrem Vás ocení aj Vaša partnerka.

Zerex® Ultragold

Zerex® Ultragold

Produkt „Zerex Ultragold“ je určený pre tých mužov, ktorí sú v tom najlepšom veku. Je možné ho užívať každý deň. Jeho zásluhou je zabezpečená kvalitnejšia erekcia, vzpružená imunita a nárast mužského hormónu – testosterónu. Navyše, pozitívne účinkuje v súvislosti s náladou a chuťou do života. Podporuje aj pozitívne myslenie a zároveň zvyšuje sexuálnu túžbu – „sexuálny apetít“. Priaznivé účinky a výsledky produktu Zerex ultra gold sú z dlhodobého hľadiska, preto je podmienkou minimálne užívanie 4 až 5 mesiacov.

Ak navyše hľadáte dostatok minerálov a vitamínov, ktoré každé telo potrebuje, najmä v dnešnej hektickej dobe, siahnite po produkte Zerex Ultragold. Ním dopĺňate telu všetky nevyhnutné minerály a vitamíny, tiež stopové prvky a všetky zložky potrebné k správnemu fungovaniu pohlavných orgánov a celého organizmu. Predstavuje najkomplexnejší produkt v rámci prevencie pred stratou mužského hormónu a chute pre ľubostný život. Pre silnejší a priaznivejší účinok a výsledok Zerexu Ultragold, ako aj pre rýchlejší nástup samotného účinku, odporúčame ho kombinovať s niektorým iným produktom z radov Zerex.

Komu je určený ? Produkt "Zerex Ultragold" je určený pre mužov v najlepšom veku. Jeho pravidelným užívaním (aj každý deň) sa výsledky v podobe kvalitnejšej erekcie dostavia čoskoro.

Prostanax

Prostanax

Prostanax je výživový doplnok na prírodnej báze. Vysoko účinné látky na prírodnej báze prispievajú k normalizovaniu funkcie prostaty a optimálnemu fungovaniu močovej sústavy. Je vhodný na dlhodobé užívanie.

Komu je určený ? Produkt „Prostanax“ je určený pre mužov, ktorých trápi zväčšená prostata. Benígna prostatická hyperplázia nazývaná aj zväčšenie prostaty, je bežným javom sprevádzajúcim starnutie mužov.