Máte problém s dosiahnutím erekcie?

Produkty Zerex®

Výživové doplnky, na ktoré ste čakali - okamžité posilnenie a predĺženie erekcie s celkovým priaznivým vplyvom na Váš sexuálny život.

Zerex Klasik

Čo je Zerex?

Trojica produktov Zerex predstavuje prevratnú novinku v ponuke produktov na podporu kvalitnej erekcie. Každý z nich je starostlivo osobitne vyvinutý na priaznivé ovplyvnenie zdravého intímneho života.

Všetky prípravky sú na prírodnej báze a predstavujú unikátnu kombináciu aminokyselín, vitamínov a výťažkov z liečivých bylín, vďaka ktorým bude sexuálny styk plnohodnotný a v úplnom súlade s Vašimi predstavami o uspokojení seba aj partnerky.

Balenia Zerex

Čo je Prostanax?

Prostanax je výživový doplnok, ktorý vďaka obsahu zložiek Saw palmetto a pŕhľava dvojdomá priaznivo pôsobí na správnu funkciu prostaty, močového ústrojenstva, zachovanie reprodukčnej schopnosti.

Prostanax je výživový doplnok na prírodnej báze. Vysoko účinné látky na prírodnej báze prispievajú k normalizovaniu funkcie prostaty a optimálnemu fungovaniu močovej sústavy. Je vhodný na dlhodobé užívanie.

Balenia Prostanax

Zerex® Klasik

od 29€
Zerex® Klasik

Produkt určený na jednorazové použitie pre každého muža na posilnenie nedostatočnej alebo slabej erekcie rýchlym nástupom účinku!

viac informácií

Zerex® Extralong

od 34€
Zerex® Extralong

Spoľahnite sa na účinok prípravku, ktorý pri jednorazovom použití podľa zistení užívateľov predlžuje trvanie pohlavného styku až o 30 minút!

viac informácií

Zerex® Ultragold

od 65€
Zerex® Ultragold

Jedinečný doplnok výživy vhodný pre každého muža po 40-tke na každodenné použitie - prináša viditeľné zlepšenie sexuálneho života.

viac informácií

Prostanax

24€
Prostanax

Prostanax je určený pre mužov, ktorých trápi zväčšená prostata. Benígna prostatická hyperplázia nazývaná aj zväčšenie prostaty, je bežným javom sprevádzajúcim starnutie mužov.

viac informácií

Objednajte Zerex podla vaších potrieb

Užívajte Zerex dlhodobo alebo jednorázovo

Zerex bez starostí užívajte podľa potreby

Užívajte si sex so svojou partnerkou

Doplnok výživy Zerex je určený len osobám nad 18 rokov